Розміри:
- S: Чашка A/B, B, об’єми 75/80, трусики 42/44
- M: Чашка A/B, B, об’єми 80/85, трусики 44/46
Купальник у мінімалістичному стилі з акцентною квіткою
Елегантний купальник з трикутними чашками без кісточок та знімними поролоновими вставками. Зав’язки на шиї та спинці забезпечують зручну посадку. Трусики середньої посадки із зав’язками на стегнах доповнюють легкий жіночний силует. Акцентна квітка додає витонченості (не знімна). Купальник має підкладку, не просвічує.
Матеріали: 82% поліамід, 18% еластан
- S: Чашка A/B, B, об’єми 75/80, трусики 42/44
- M: Чашка A/B, B, об’єми 80/85, трусики 44/46
Купальник у мінімалістичному стилі з акцентною квіткою
Елегантний купальник з трикутними чашками без кісточок та знімними поролоновими вставками. Зав’язки на шиї та спинці забезпечують зручну посадку. Трусики середньої посадки із зав’язками на стегнах доповнюють легкий жіночний силует. Акцентна квітка додає витонченості (не знімна). Купальник має підкладку, не просвічує.
Матеріали: 82% поліамід, 18% еластан
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Обхват талії | 60 см |
| Обхват стегон | 95 см |
| Обхват грудей | 95 см |
| Тип | Роздільний купальник |
| Тип роздільного купальника | Бікіні |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Блакитний |
| Тип трусів | Стринги |
| Розмір бюстгальтера | 75B |
| Тип тканини | Біфлекс |
| Склад | 82% поліамід, 18% еластан |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип бюстгальтера | Без каркасів |
| Розмір жіночих плавок | 44 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 493,05 ₴




