Розміри:
✅ S – Чашка A/B, B, об’єми 75/80 + трусики 42/44
✅ M – Чашка A/B, B, об’єми 80/85 + трусики 44/46
Стильний роздільний купальник із трендовим леопардовим принтом, що привертає увагу! Бюстгальтер із трикутними чашками без кісточки, зі знімними поролоновими вставками, зав’язками на шиї та спині для ідеальної посадки. Трусики на високій посадці, з ефектним вирізом на стегнах, прикрашені пластиковою фурнітурою, що додає елегантності. Доповнений міні-спідницею з мікросітки для стильного пляжного образу.
Матеріали: 82% поліамід, 18% еластан.
✅ S – Чашка A/B, B, об’єми 75/80 + трусики 42/44
✅ M – Чашка A/B, B, об’єми 80/85 + трусики 44/46
Стильний роздільний купальник із трендовим леопардовим принтом, що привертає увагу! Бюстгальтер із трикутними чашками без кісточки, зі знімними поролоновими вставками, зав’язками на шиї та спині для ідеальної посадки. Трусики на високій посадці, з ефектним вирізом на стегнах, прикрашені пластиковою фурнітурою, що додає елегантності. Доповнений міні-спідницею з мікросітки для стильного пляжного образу.
Матеріали: 82% поліамід, 18% еластан.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват стегон | 95 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Тип | Роздільний купальник |
| Тип роздільного купальника | Класичний |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Міжнародний розмір | M |
| Колір | Білий |
| Тип трусів | Танга |
| Розмір бюстгальтера | 75A |
| Тип тканини | Біфлекс |
| Склад | 82% полиамид, 18% эластан |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Тип бюстгальтера | Без каркасів |
| Розмір жіночих плавок | 44 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 531,05 ₴


